• ÚPRAVA ŠKOLNÍCH DÍLEN V ZŠ ŠTĚRBOHOLY
     • ÚPRAVA ŠKOLNÍCH DÍLEN V ZŠ ŠTĚRBOHOLY

     • Žáci Gymnázia bratří Čapků a Prvního českého soukromého středního odborného učiliště se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, Trhanovské náměstí 129/8, kteří se učí truhlářské profesi, zhotovili ve školním roce 2021 / 2022 pracovní stoly pro žáky 2. stupně ZŠ Štěrboholy pro výuku pracovních činností ve školních dílnách. Akce proběhla v rámci spolupráce a partnerství mezi školami. Návrh konstrukce stolů vytvořili žáci pod vedením učitele odborných předmětů oboru truhlář - Jaroslava Krkošky. Formátování dílců a olepení zajistila firma AMONIT s.r.o. Výrobu a montáž provedli žáci bez nároku na odměnu. Materiál finančně podpořil ÚMČ Praha – Štěrboholy.

       

       

    • IMATRIKULAČNÍ PLES
     • IMATRIKULAČNÍ PLES

     • Vážení žáci, rodiče a kolegové,

      dovolte mi, abych Vás jménem školy pozval na imatrikulační ples naší školy, kde oficiálně přivítáme žáky 1. ročníků. Ples se bude konat 7. října v hotelu Belvedere (https://www.hotelbelvedereprague.cz/cz/) od 17:00. Sál bude pro hosty otevřen již od 16:30.

      Lístky jsou k zakoupení od 19. září ve škole v ekonomickém oddělení za částku 350,- Kč.

      K poslechu a tanci bude hrát tradičně kapela PartyLeaders (https://partyleaders.cz/).

      Více informací u třídních učitelů.

       

      S pozdravem
      Petr Brand
      Zástupce ředitelky školy

    • KOMUNÁLKY PRO MLADÉ
     • KOMUNÁLKY PRO MLADÉ

     • Zdravíme Vás,

      zveme žáky naší školy, primárně z předposledního a posledního ročníku, případně i další zájemce na vzdělávací akci v oblasti aktivního občanství. Akce je pořádána pod záštitou Domu dětí a mládeže Prahy 2 a Českou sekcí DCI-Sdružení zastánců dětských práv České republiky.

      Dne 15. 9. 2022 v 10.00 hodin ráno proběhne panelová diskuse s kandidáty na primátora hl. města Prahy. Témata jsou zaměřena na oblasti blízké mladým lidem, primárně prvovoličům. Akci pořádá studentská organizace Pražský parlament dětí a mládeže. Přítomni budou kandidáti z celého politického spektra, tudíž je to akce apolitická a slouží čistě edukativně k podpoře oblasti orientace se v současném dění kolem nás. Celá událost se bude konat v aule Domů dětí a mládeže Prahy 2. (Slezská 21/920, 120 00 Praha 2). Předpokládané časové rozpětí přibližně 2 hodiny. Zúčastněným žákům budou vystaveny listy o účasti na diskuzi, který bude sloužit jako potvrzení o účasti.

       

      Můžete se přihlašovat prostřednictvím e-mailu či případně individuálně na odkazu Komunálky pro mladé . https://bit.ly/3wWXqB1

      S přáním hezkého dne za Pražský parlament dětí a mládeže

      Předsedkyně Kristýna Seinerová
      (žákyně 3.G)

  • Sleduj gymnázium na sociálních sítích

  • Sleduj učiliště na sociálních sítích